حضور «دلیل ما» با یک‌هزار عنوان کتاب در دو نمایشگاه کتاب

مجتبی دهقانی، مدیر اجرایی انتشارات «دلیل ما» در گفت‌وگو با خبرنگار‌ خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) درباره حضور این انتشارات در نمایشگاه استانی کتاب قم، اظهار کرد: انتشارات «دلیل ما» با برپایی دو غرفه در دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی قم حضور پیدا کرده است. در غرفه اختصاصی «دلیل ما» 650 عنوان کتاب شامل ۳۵ عنوان کتاب چاپ نخست منتشر شده در سال ۹۵، عرضه شده است.
 
وی با اشاره به این‌که این نمایشگاه از یکم تا هفتم اسفندماه، در مجتمع ناشران قم دایر خواهد بود، ادامه داد: این انتشارات در غرفه‌ای دیگر در این نمایشگاه، به نمایندگی، بیش از ۱۰۰ عنوان از آثار آیت‌الله وحید خراسانی و انتشارات شمس‌الضحی در حوزه‌های معارف اهل بیت (ع) را ارائه کرده است.  
 
«حدیث غربت در کوچه‌های بنی‌هاشم» در آینه کتاب
مدیر اجرایی انتشارات «دلیل ما» درباره برگزاری نمایشگاه کتاب در حاشیه سوگواره «حدیث غربت» همزمان با دهه فاطمیه نیز گفت: سوگواره «حدیث غربت در کوچه‌های بنی هاشم» روایتگر مقاطعی از زندگی حضرت زهرا (س) و فضاهایی از شهر مدینه مانند مسجدالرسول (ص)، خانه امیرالمومنین (ع) و حضرت فاطمه (س)، خانه‌های اصحاب، باغ فدک، قبرستان بقیع، ماجرای مباهله، سقیفه بنی ساعده، بازار مدینه و کوچه بنی هاشم است.
 
وی افزود: در حاشیه این سوگواره که امسال دهمین دوره آن از دوم تا دوازدهم اسفندماه در شهر قم برگزار می‌شود نیز برترین کتب فاطمی، اعتقادی و حدیثی با تخفیف ۷۰ درصد برای سادات و تخفیف ۵۰ درصد برای عموم مراجعان عرضه خواهد شد.
 
دهقانی تصریح کرد: دهمین دوره نمایشگاه «حدیث غربت» از دوم تا دوازدهم اسفندماه از ساعت ۱۸ در شهر قم، میدان معلم، جنب مسجد حضرت خدیجه میزبان علاقه‌مندان خواهد بود و خرید کتاب در این نمایشگاه، فقط به‌صورت حضوری امکان‌پذیر بوده و ارائه کارت شناسایی، کد ملی و شماره تلفن همراه برای دریافت بُن الزامی است و هر بُن فقط برای یک شخص تا سقف ۱۰۰ هزار تومان معتبر است.
 
مدیر اجرایی انتشارات «دلیل ما» همچنین گفت: نهادها و ارگان‌های مختلفی که درنظر داشته باشند، مسابقه‌های کتابخوانی با موضوع سیره و زندگی حضرت زهرا (س) برگزار کنند، می‌توانند کتاب‌های موردنظر خود را در این نمایشگاه با تخفیف ویژه خریداری کنند.
حضور «دلیل ما» با یک‌هزار عنوان کتاب در دو نمایشگاه کتاب